Praca

Praca oraz współpraca z Biurem Usługowo-Handlowym MIRAGE

Zapraszamy do współpracy z BUH MIRAGE. Osoby zainteresowane ogłoszeniem proszone są o przesłanie swojego CV z klauzulą o możliwości przetwarzania danych osobowych do procesu rekrutacji. Zainteresowanych prosimy o (wedle upodobań):

  1. przesłanie aplikacji na adres kadry@mirage-bhp.pl lub
  2. pozostawienie CV w Biurze Usługowo – Handlowym Mirage (ul. Noniewicza 57 w Suwałkach) od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.

Prosimy także o pozostawienie numeru telefonu celem kontaktu w dalszym procesie rekrutacji.

Aktualne oferty pracy:

Kliknij na interesującą Cię ofertę pracy i sprawdź szczegóły.

Kelner - Barman (pełen etat)

BUH „MIRAGE” w Suwałkach zatrudni osoby na stanowisko KELNER-BARMAN

Zakres obowiązków:

  • obsługa gości w punktach gastronomicznych,
  • zapewnienie najwyższej jakości usług,
  • budowanie korzystnej relacji z klientem.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • aktualne badania do celów epidemiologiczno-sanitarnych,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w młodym i komunikatywnym zespole nastawionym na rozwój zawodowy oraz najwyższą jakość obsługi,
  • szkolenie wstępne i pomoc doświadczonego pracownika we wdrożeniu,
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem proszone są o przesłanie swojego CV z klauzulą o możliwości przetwarzania danych osobowych do procesu rekrutacji na adres kadry@mirage-bhp.pl lub pozostawienie CV w Biurze Usługowo – Handlowym Mirage (ul. Noniewicza 57 w Suwałkach) od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. Prosimy także o pozostawienie numeru telefonu celem kontaktu w dalszym procesie rekrutacji.

Praca w kuchni

Jesteś miłośnikiem gotowania, osobą otwartą, chętną do pozyskiwania i rozwijania umiejętności, dla której praca jest jednocześnie jej pasją. Potrafisz pracować w zespole, swoją postawą zachęcasz innych do pracy z Tobą, dążysz do osiągnięcia wspólnego celu, który daje Ci satysfakcję.

Dołącz do Nas i otwórz przed sobą nowe perspektywy. My zapewnimy Ci stabilne warunki pracy i możliwość rozwoju.

CV proszę wysyłać na adres kadry@mirage-bhp.pl

Dozorca

Agencja ochrony zatrudni dozorcę na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy.

Wymagania:

  • niekaralność,
  • posiadany stopień niepełnosprawności,
  • bez uprawnień do świadczenia emerytalnego.

Nie znalazłeś oferty dla Ciebie? Prześlij swoje CV z klauzulą o możliwości przetwarzania danych osobowych na adres kadry@mirage-bhp.pl – odezwiemy się do Ciebie w momencie pojawienia się wakatu 🙂

BUH MIRAGE
Otrzymuj informacje i rabaty
Maksymalnie 2x w miesiącu informacje na temat nowych produktów, promocji oraz rabatów.

Sklep jest w fazie rozwojowej i będzie uruchomiony niebawem. Zapraszamy do zakupów za kilka dni. W celu zamówienia towarów w chwili obecnej, zapraszamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego. Zamknij