Specjaliści marki Nilfisk wraz z Mirage Centrum BHP zapraszają do uczestnictwa w pokazie sprzętu tej marki w Suwałkach. Planowany jest pokaz m.in. maszyn Nilfisk SC 100 oraz Nilfisk SC351. Istnieje możliwość spotkania w siedzibie Mirage Centrum BHP lub umówienia pokazu sprzętu u klienta. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego na adres mirage.bhp@o2.pl.

SC351 sprawdza się doskonale w hotelach, szkołach, niewielkich sklepach, biurach, stołówkach, placówkach opieki medycznej oferując wyjątkową wydajność przy kompaktowym wymiarze. Dzięki tej maszynie szybko zapomnisz o mopie i szorowarkach dyszlowych uzyskujac doskonałe efekty czyszczenia.

Nilfisk SC351 umożliwia szorowanie i zbieranie brudnej wody podczas ruchu do przodu jak i do tyłu. Jakość czyszczenia poprawia idealnie dobrany nacisk szczotki wynoszacy 27 kg.  Funkcjonalnośc tego urządzenia można najłatwiej dostrzec  przy sprzątaniu trudnodostępnych miejsc np. pomiędzy i za stołami, półkami, meblami i w innych miejscach, do których dostęp jest ograniczony.

Nilfisk SC 100 to niewielka maszyna szorująco-zbierająca do gruntownego czyszczenia podłoży w wąskich, trudno dostępnych miejscach. 

Idealny wybór dla niewielkich sklepów, szkół, restauracji, kawiarni, stacji benzynowych, piekarni, sieci “fast food”, hoteli, firm sprzątających ale i do gospodarstw domowych.